Playmat

Cena: 547,97 zł 547.97
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: The Cool Tool
Kod produktu: 901 200

Opis

Playmat The Cool ToolZestaw narzędzi 4w1 PLAYMAT to w pełni funkcjonalny zestaw stolarski zaprojektowany dla najmłodszych majsterkowiczów. Z tym zestawem toczenie, wycinanie, szlifowanie i wiercenie są dosłownie dziecinnie proste. Zachęca to dzieci do kreatywnego myślenia i rozwija ich zdolności techniczne. Tysiące dzieci wykonały w szkołach i na warsztatach swoje pierwsze małe dzieła sztuki, co stanowiło gruntowny test naszego produktu.

Maszyny PLAYMAT są podobne do maszyn profesjonalnych – są złożone z tych samych części (korpus, prowadnice, stolik wiertarki etc), więc mały stolarz może się nauczyć przez bezpieczną zabawę, jak naprawdę działają prawdziwe maszyny. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa, do zasilania PLAYMAT służy specjalny, bezpieczny dla dzieci zasilacz. Na życzenie dostarczamy dodatkowych instrukcji obróbki z gotowymi projektami.

Zestaw zawiera [Nr. 901 200]: Korpus maszyny (280 mm), konik, napęd, wiertło, stolik do wiertarki i szlifierki, dysk szlifierki, podpórkę dłuta, zasilacz 12V, śrubokręt, dłuto, szczegółową instrukcję z planami montażu i podpowiedziami, kawałki drewna, by umożliwić natychmiastowe wypróbowanie.

Zestaw narzędzi:

PLAYMAT 4 w 1 - Zestaw zawiera wszystkie części potrzebne do zbudowania czterech różnych w pełni działających maszyn, których montaż jest niezwykle prosty dzięki dobrze zaprojektowanym częściom i systemowi szybkozłączek.

  • Wyrzynarka
  • Wiertarka stołowa
  • Szlifierka
  • Tokarka do drewna

Dzięki specjalnej konstrukcji wszystkie maszyny nie stanowią zagrożenia dla dzieci. Zdolne dzieci mogą bezpiecznie tworzyć swoje dzieła już od lat przedszkolnych.

To jedyna bezpieczna wyrzynarka na świecie. Dzięki zastosowaniu wibracji brzeszczota o krótkim skoku i dużej częstotliwości pracy, możliwe stało się bezpieczne wycinanie precyzyjnych kształtów, bez ryzyka skaleczenia. To doskonałe narzędzie dla szkół i pracowni.

 

Playmat wiertarka stołowaWiertarka stołowa
Wymiary stolika: 90x90 mm
Odległość wrzeciona od stolika: 0÷36 mm
Głębokość wiercenia: 36 mm
Wyrzynarka wiertarka stołowaWyrzynarka
Dla sklejek o grubości do 6 mm
Wymiary stolika: 90x90 mm
Częstotliwość : 3.700 cykli/min
Szlifierka
Do ostrzenia narzędzi i szlifowania detali
Obroty tarczy: 3.700 U/mim
Średnica tarczy: Ø 32 mm
Playmat tokarka do drewna Tokarka do drewna
Do obróbki miękkiego drewna bez-słojowego
Wymiary materiału:
- średnica do 30 mm
- długość do 130 mm
Odległość podpory dłuta 36 mm
Obroty wrzeciona (bez obciążenia) 3.700 U/min

Parametry

Silnik 12 V
Obroty wrzeciona 3.700 U/min / rpm
Zasilanie 110-240 V 50/60 Hz, 12 V DC, 2 A

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl