Lego Edukacja - Maszyny Proste - zestaw ćwiczeń

Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: LEGO
Kod produktu: Lego 2009691

Opis

Activity Pack for Simple Machines

Darmowe oprogramowanie w wersji elektronicznej - do pobrania

Activity Pack for Simple Machines przeznaczony jest do używania razem z zestawem Maszyny Proste. Połączone zestawy zachęcają uczniów do poszerzania swojej wiedzy z zakresu przedmiotów ścisłych i do poznawania nowych pojęć. Zajęcia angażują dzieci podczas każdego etapu: obserwowania i sprawdzania prostych maszyn, projektowania, przewidywania i wyciągania wniosków. W trakcie zajęć rozwijane jest krytyczne myślenie i analizowanie zaistniałych sytuacji.

Curriculum
W zestawie znajduje się 20 lekcji z 16 instrukcjami budowania modeli podstawowych, 4 głównych modeli i 4 modeli do rozwiązywania problemów. Uczniowie mogą użyć konstrukcji do swoich doświadczeń i badań, żeby zrozumieć podstawowe zasady maszyn prostych spotykanych w codziennym życiu, takich jak koła zębate, koła i osie, dźwignie i koła pasowe (bloczki).
Do zestawu dołączony jest arkusz pracy dla uczniów, przydatny w dokumentowaniu ich pracy. Arkusz ułatwia pracę zespołową i komunikację wewnątrz klasy, a także pokazuje ogólny postęp każdego ucznia.

Wartości edukacyjne
Uczniowie mogą obserwować i badań maszyny proste: przekładnie, koła zębate, koła pasowe, dźwignie itp.
Uczniowie dostają konkretne zadania do rozwiązania, na podstawie prostych konstrukcji z klocków. Uczą się procesu projektowania i konstrukcji a także wykorzystywania swoich budowli do znalezienia odpowiedzi na zadane pytanie. Wykształcają nawyk krytycznego myślenia, złożonego rozumowania i wyciągania wniosków poprzez obserwację.

Parametry

Wiek +8 lat
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl